70 THERMO

Energooszczędne drzwi zewnętrzne z kolekcji 70 THERMO posiadają współczynnik przenikalności cieplnej Ud = 1,2 W/m²K co sprawia, że drzwi spełniają wymagania programu z dofinansowania „czyste powietrze” dla budynków energooszczędnych. Drzwi posiadają 4-stronną przylgę oraz podwójny system uszczelek dla skrzydła i ościeżnicy co umożliwia zachować wysoką szczelność drzwi. Wewnętrzna rama z drewna klejonego zapewnia bardzo dobrą sztywność skrzydła. Rama zamontowana w newralgicznym obszarze przylgowym dodatkowo podnosi parametry cieplne i akustyczne drzwi. Skrzydło drzwi wypełnione jest płytą izolacyjną EPS o podwyższonej gęstości.

Uniwersalne klamki HESTIA w kolorze szczotkowanego niklu lub czarnym wraz wkładkami są w komplecie razem z drzwiami. Za dopłatą dostępne są okucia AXA HAGA ++ ze wspomaganiem i zintegrowaną rękojeścią.

Drzwi zewnętrzne z kolekcji 70 THERMO posiadają zwiększoną odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV poprzez zastosowanie blachy laminowanej okleiną PVC Lampre.
Wysoka jakość drzwi jest poparta 4 letnią gwarancją.